Продукция
Змішувачі. Системи для душа
Змішувач кухонний одноважельний. Нержавіюча сталь. Колекція Mesh, Італія

Mesh

Змішувач кухонний одноважельний з поворотним виливом на 360 градусов. Хром. Колекція PROTON, Італія

PROTON

Змішувач для раковини. Хром. Колекція Inciso, Італія

Inciso

Змішувач для раковини одноважельний. Електронний тип управління. Колекція Sensor, Італія

Sensor

Змішувачі дизайнерські для раковини і умивальника. Хром. Колекція Rettangolo, Італія

Rettangolo

Душова система. Верхній душ і ручна лійка. Тримач для душу і душова стійка. Logo, Німеччина

Logo

Змішувач для ванни одноважільний, підлоговий. Колекція 40mm, Італія

40mm

Змішувач для раковини, ванни, душа. Колекція Zenta, Німеччина

Zenta

Змішувачі для раковини і кухні. Колекція Eurocube, Німеччина

Eurocube

Змішувач для ванни. Колекція Сlass, Іспанія

Сlass

Змішувачі для ванної, раковини, біде. Колекція Сuadro, Іспанія

Сuadro

Змішувач для ванни. Колекція Slim, Іспанія

Slim

Змішувач для раковини. Колекція IOS, Італія

IOS

Змішувач для раковини. Колекція Ran, Італія

Ran

Змішувач для ванни. Душова стійка. Колекція 5 мм, Італія

5 мм

Змішувач для ванни і душу. Колекція Arche, Італія

Arche

Змішувач для раковини. Колекція 22 ММ, Італія

22 ММ

Змішувач одноважільний на борт ванни. Колекція CAESAR, Італія

CAESAR

Змішувач для раковини. Колекція Tradizionale, Італія

Tradizionale

Змішувач для раковини. Колекція Monte Croce, Італія

Monte Croce

Змішувач для раковини. Колекція Liberty, Італія

Liberty

Змішувач для раковини. Колекція Impero, Італія

Impero

Змішувач для раковини. Колекція Classica, Італія

Classica

Змішувач для ванни. Колекція Zenta, Німеччина

Zenta

Змішувач для раковини. Колекція Zenta black & white, Німеччина

Zenta black&white

Душова стійка. Колекція Freshline, Німеччина

Freshline

Змішувач для ванни. Колекція Organic Slim, Німеччина

Organic Slim

Змішувач для раковини. Колекція Organic, Німеччина

Organic

Змішувачі для кухні, ванни, раковини. Колекція Bauloop, Німеччина

Bauloop

Змішувачі для ванної, раковини, душа. Колекція Eurostyle, Німеччина

Eurostyle

Змішувачі для ванної, раковини, душа. Колекція Eurocube, Німеччина

Eurocube

Змішувачі Pure, Італія

Pure

Змішувачі Zenta, Німеччина

Zenta

Змішувачі для кухні L-Line, Німеччина

L-Line

Змішувачі для кухні Bingo Star, Німеччина

Bingo Star

Змішувачі Karenina, Італія

Karenina

Душова система з термостатом. Колекція Showerpipe, Німеччина

Showerpipe

Змішувачі. Колекція Denver, Італія

Denver

Змішувачі. Колекція Toobi, Франція

Toobi

Змішувачі. Колекція Stance, Франція

Stance

Змішувачі. Колекція Aleo, Франція

Aleo

Змішувачі. Колекція Logis, Німеччина

Logis

Змішувачі. Колекція Allure, Німеччина

Allure

Змішувачі. Колекція Massaud, Німеччина

Massaud

Змішувачі. Колекція Citterio, Німеччина

Citterio

Змішувачі. Колекція Perlrand Cristal, Німеччина

Perlrand Cristal

Змішувачі. Колекція Puravida, Німеччина

Puravida

СМЕСИТЕЛИ, ІНСТАЛЯЦІЇ в ХАРКОВІ

Купити усі види змішувачів у Харкові  пропонуємо у магазині інтер’єру СПУТНІК. Змішувачі бувають різні як за призначенням, так і за типом конструкції.

Санфаянс · Душові кабіни · Ванни · Меблі для ванної · Аксесуари, дзеркала · Рушникосушки

У нас на виставці Ви можете ознайомитися з більш ніж 50-ю дизайнами та брендами: Dornbraht, Webert, Tremmee, Kludi, Grohe, Axor, Resp, THG та багато інших.

  • для раковин, ванн, душа, біде та душових кабін;
  • змішувачі з одним важелем та двовентильні;
  • термостатичні змішувачі (з функцією програмування температури);
  • змішувачі з особливим дизайном;
  • каскадні змішувачі (з яких вода подається і ллється у вигляді водоспаду).
  • душові насадки та гарнітури (надають струмені води форму та силу від м’якої до сильної).

У пропозиціях по змішувачам СПУТНІК віддає перевагу співпраці із заводами Німеччини, Італії, Іспанії, Франції. Але кожен наш покупець може розраховувати на величезний вибір продукції усіх провідних європейських виробників. Змішувач – технічний пристрій, призначений для змішування холодної та гарячої води у ванній, душі, умивальнику та біде. Але такий вузький, суто практичний погляд на цю техніку пішов у минуле – змішувачі обираються відповідно до оформлення приміщення, переваг власника, тому виробники не зупиняються і виводять на ринок нові та нові дизайни.

МОНТАЖ

Всі змішувачі поділяються на дві великі групи, що розрізняються за способом монтажу. Звичний зовнішній монтаж і внутрішній, коли усі механізми ховаються у стіну, на очах залишаються лише витончені зовнішні елементи. Про надійність роботи змішувачів з внутрішнім монтажем можна не переживати – першими їх придумали німці, які подбали про якість, і довели його до досконалості. При виході з ладу всі вбудовані елементи легко замінні через зовнішні.

МАТЕРІАЛИ

Різноманітність дизайнів змішувачів зовсім не підтримується різноманітністю матеріалів. Причина проста – логічно використовувати тільки те, що довго і надійно прослужить, витримуючи постійне навантаження гарячої та холодної води під напором і гідро-, термоудари. Вважається, що найкращий матеріал для корпусу – латунь, а для ручок, кульових регуляторів, кріплення – нержавіюча сталь. Ці матеріали стійкі до водного середовища і розчиненим у ній домішкам та не «заростають» всередині. Зовнішнє покриття в переважній більшості змішувачів – хром. Він красивий та стійкий, має антибактеріальні властивості. Іноді застосовується емаль, що дозволяє надавати окрас, тонувати, декорувати під різні матеріали. У цілому, емаль досить міцний і довговічний матеріал, але сколюється при сильних механічних впливах, ударах.Іноді для оформлення ручок використовують скло, кришталь, дерево, натуральний мармур, полірований онікс, навіть золото та поєднання різних матеріалів.

КОНСТРУКЦІЇ

Незважаючи на дизайнерську різноманітність, конструкцій змішувачів всього три:

• Двохвентильний. Кран з двома вентилями для подачі гарячої та холодної води. Для досягнення потрібної температури необхідно покрутити обидві ручки. При вельми різних дизайнах внутрішній принцип однаковий. Виробляються з керамічними  дисками або гумовими прокладками. Кераміка довше служить, гума терпиміше до жорсткої воді. Двохвентильний змішувач – давній, традиційний, йому віддають перевагу багато. Зараз популярні вишукані, багато оформлені двохвентильні змішувачі.

• Однорожковий. Користуватися ним простіше – однією рукою, потрібна температура та натиск підбирається швидко, потрібно тільки трохи звикнути. Напір регулюється рухом вгору-вниз, температура вправо-вліво. Такий змішувач простіше в установці і догляді. Його надійність визначається якістю запірного клапана, який найчастіше роблять з кераміки і металу.

• Термостат. Змішувач самої нової конструкції. Являє собою кран і панель управління з двома ручками: однією регулюється температура, інший – напір води, причому не «на дотик», а за шкалами. При наступному включенні термостат «пам’ятає» попередні налаштування і в точності повторить всі параметри.

СМЕСИТЕЛИ ДЛЯ ВАННИ в ХАРКОВІ

Як правило, мають низький вилив, строго спрямований або з мінливим кутом повороту. Необхідно правильно підібрати довжину виливу в залежності від місця монтажу, форми ванни і Ваших побажань. Змішувач для ванни може традиційно монтуватися в стіну зовнішньо або приховано. Для акрилових ванн часто застосовуються змішувачі з кріпленням на борт. Цей варіант особливо хороший для гідромасажних ванн з панеллю керування. Можливі інші варіанти кріплення – на плитковий бортик, в нішу. Особливий випадок – змішувач для окремостоячих ванн.Як правило, цей випадок передбачає вишуканий дизайн і великі розміри ванної кімнати. Гарний, витончений змішувач на високих трубах -подводках встановлюється абсолютно відкрито, але пропозиції таких конструкцій заслуговують право бути на загальному огляді – це майже твори мистецтва з точно витриманим стилем виконання – ампір, бароко, готика.Виробники не укомплектовують змішувачі душовими наборами і Ви маєте можливість обрати будь-який вподобаний.

СМЕСИТЕЛИ ДЛЯ ДУША в ХАРКОВІ

У такому змішувачі немає виливу, немає перемикача кран / душ. Тільки система регулювання натиску і температури, душовий шланг з насадкою. Монтуються як назовні, так і в стіну, всі технологічні елементи заховані.

Змішувач для умивальника в Харкові

Обов’язково підбирається спільно з умивальником, або після його придбання, тому що повинна бути відповідна система установки. Важливо правильно підібрати довжину краника, щоб було зручно користуватися. Монтаж в двох варіантах: безпосередньо на раковині або настінний. Став вже звичним донний клапан. Придумана ця система давно в Англії, коли змішувачів ще не було, тільки два окремих крана з гарячою і холодною водою, а змішували її до комфортної температури в раковині. Традиція у західних країнах залишилася, тепер вона виправдовується ще й економією. У нашій країні звичка вмиватися та мити руки в непроточній воді не прижилася. Проте, наявність зручного способу перекрити злив – практична. Деякі моделі змішувачів для умивальника мають шланг для миття поверхні раковини.

Змішувачі для біде в Харкові

Схожі зі змішувачем для умивальника, але додатково мають механізм, що дозволяє змінювати напрямок води. Часто використовується змішувач як для умивальника – з висувним гігієнічним душем. Важливо! Усі змішувачі, що знаходяться в одному приміщенні, повинні бути виконані в одному стилі. Усі виробники враховують цей аспект та пропонують колекції-набори з елементів, якими легко можна укомплектувати свою ванну або душову.

Системи для душу Змішувачі Харків Магазин інтер’єру СПУТНІК