Продукция
Ванни. Басейни
Ванна отдельностоящая. Литой камень с шелковой на ощупь поверхностью Silkstone. Коллекция Deco, Латвия

Deco

Ванна отдельностоящая. Литой камень с шелковой на ощупь поверхностью Silkstone. Коллекция Аmore, Латвия

Аmore

Ванна отдельностоящая. Литой камень с шелковой на ощупь поверхностью Silkstone. Коллекция Felice, Латвия

Felice

Фото Ванна из литого камня. Размер 1700х1000мм.

Тre Grande

Фото Ванна из литого камня. Размер 1700х750мм

Verso

Фото Ванна из литого камня. Размер 1700х750мм

Uno Grande

Фото Ванна из литого камня. Размер 1500х1000мм.

Тre

Ванна. Штучний камінь. Колір білий матовий. Колекція Оlivia, Австралія

Оlivia

Ванна акрилова прямокутна. Можливі моделі з гідро, аеромасажем і хромотерапией. Колекція Forma, Естонія

Formа

Кам’яна ванна Senzo, Естонія

Senzo

Ванна акрилова прямокутна. Можливі моделі з гідро, аеромасажем і хромотерапией. Колекція Modul, Естонія

Modul

Ванна акрилова, асиметрична. Можливі моделі з гідро, аеромасажем хромотерапией. Колекція Rhea, Естонія

Rhea

Ванна окремостояча. Вулканічний камінь. Колекція Amiata, Англія

Amiata

Ванна з кам’яної маси XONYX. Ідеальна матова поверхня. Колекція Como Wall, Естонія

Como Wall

Ванна з кам’яної маси XONYX, окремостояча. Колекція Marin Balteco, Естонія

Marin

Ванна кутова, акрилова. Колекція Lulu, Словенія

Lulu

Ванна із кам’яної маси. Колекція Coco, Австралія

Coco

Ванна акрилова з гідро і аеромасажем. Колекція Eclipse, Естонія

Eclipse

Ванна акрилова з гідро і аеромасажем. Колекція Linea, Естонія

Linea

Ванна окремостояча з кам’яної маси Xonyx. Колекція Como Balteco, Естонія

Como

Ванна з кам’яної маси XONYX, окремостояча. Колекція Marin, Естонія

Marin

Ванна з вулканічного каменю, окремостояча. Колекція Barcelona, ​​Англія

Barcelona

Ванна з вулканічного каменю. Колекція Marlborough, Англія

Marlborough

Ванна з вулканічного каменю. Колекція Mozzano, Англія

Mozzano

Ванна з вулканічного каменю, окремостояча. Колекція Napoli, Англія

Napoli

Ванна кругла, окремостояча. Вулканічний камінь. Колекція Taizu, Англія

Taizu

Ванна з вулканічного каменю, окремостояча. Колекція Worcester, Англія

Worcester

Ванна. Підходить для установки в будь-якій зоні будинку. Колекція Ethos, Італія

Ethos

Ванна. Колекція Amore, Латвія

Amore

Ванна. Колекція Deco Shape, Латвія

Deco Shape

Ванна з вулканічного каменю. Колекція York, Англія

York

Кам’яна ванна. Колекція Fiore, Естонія

Fiore

ушевая кабина бескаркасная, Италия. Ванна Gamma, Эстония

Gamma

Ванна. Колекція Drayton, Англія

Drayton

Кам’яна ванна. Колекція Dune, Естонія

Dune

Ванна. Колекція Cheshire, Англія

Cheshire

Ванна. Колекція Barcelona, ​​Англія

Barcelona

Сидяча ванна 100 см. Колекція Contesa, Іспанія

Contesa

Гідромасажна ванна. Колекція Rialto, Італія

Rialto

Акрилова ванна. Колекція Opera, Латвія

Opera

Ванна з литого каменю. Колекція Vario Grande, Латвія

Vario Grande

Ванна акрилова. Колекція Presquile, Франція

Presquile

Гідромасажна ванна. Колекція Quadrum, Естонія

Quadrum

Кам’яна ванна. Колекція Pao, Естонія

Pao

Ванна. Колекція Oberon, Німеччина

Oberon

Ванна. Колекція Аsymmetric, Чехія

Аsymmetric

Ванна з литого каменю. Колекція Victoria, Латвія

Victoria

ВАННИ В ХАРКОВІ

Купити ванни в Харкові пропонуємо в магазині інтер’єру СПУТНІК. У нас Ви отримаєте повну консультацію з усіх питань вибору красивої і якісної ванни. Вам підберуть ванну під будь-які вимоги – функціональну, дизайнерську, з самих високоякісних матеріалів. Ми пропонуємо тільки відомі світові бренди- Istone, Villeroy&Boch, Victoria+Albert, Balteco та багато інших.

Санфаянс · Душові кабіни · Змішувачі · Меблі для ванної · Аксесуари, дзеркала · Рушникосушки

Ми пропонуємо:

  • ванни зі штучного каменю;
  • акрилові ванни;
  • чавунні ванни;
  • сталеві ванни;
  • ванни з мармуру та дерева;
  • ванни гідромасажні;

АКРИЛОВА ВАННА В ХАРКОВІ

Акрил по суті своїй це пластик. Але по міцності його можна порівняти з чавуном. Стінки виконують з 5-6 міліметрового акрилового пластика і підсилюють декількома шарами склопластику (армування), а дно – додатковим листом 16-18 мм для рівномірного розподілу навантаження і додання жорсткості. Чим більше шарів армування, тим міцніше ванна і дорожче. Акрил пластичний, приймає будь-яку форму, тому пропозиції щодо акрилових ванн досить великі. Приходьте у СПУТНІК – подивіться нашу експозицію, каталоги провідних виробників і самі переконаєтеся – ванни на будь-який смак, розмір, дизайн, колір.
За акрилових ванн можна просто вивчати геометрію – прямокутні, квадратні, круглі, овальні, трикутні, а також п’яти і шестикутні, у вигляді серця або чаші. Втім, «плюсів» більш ніж достатньо: різноманітність форм, цікавий дизайн, велика різноманітність розмірів, зручність догляду, відсутність вигорання або пожовтіння на світлі, висока тепло і шумоізоляція, дефекти експлуатації (подряпини) легко виправляються звичайної найдрібнішої наждачкою з наступним поліруванням. Ще дуже важливий момент – гладкість акрилу не дозволяє бруду і мікробам затримуватися на його поверхні і легко змивається водою. Також акрилова ванна через низьку теплопровідність завжди тепла! Хочете переконатися? Приходьте у СПУТНІК! Акрилові ванни легкі 20-45 кг (вага залежить від розміру, товщини акрилу і кількості шарів армування).

ВАННА ЗІ ШТУЧНОГО КАМЕНЮ В ХАРКОВІ

Купити ванни зі штучного каменю у наявності пропонуємо у нас – Istone, Victoria + Albert, Balteco-це лише деякі бренди, які ми можемо запропонувати. Крім унікального стилю і якості, ванни зі штучного каменю мають продуману до дрібниць литу конструкцію та форму, зручні та ергономічні. Штучний камінь -матеріал, який складається з мінерального композиту, акрилу і кольорового пігменту, він легко відновлюється, стійкий до утворення цвілі, гарантує 100% екологічність і нетоксичність.

ЧАВУННА ВАННА В ХАРКОВІ

Ванни з чавуну ллють вже більше 80 років. Матеріал себе зарекомендував як міцний, довго тримає тепло (час охолодження до кімнатної температури – 1,5 години). СПУТНІК пропонує ванни з Франції, Італії, Іспанії, Португалії, США та Туреччини.
Всі вони відрізняються високою якістю і різноманітним дизайном, хоча здебільшого чавунні ванни прямокутні, є додаткові елементи – виїмки під лікті та голову. У сучасних чавунних ванн товщина стінок 5 мм, при цьому вага може бути 120 кг. Встановлюються на стопорно-гвинтові ніжки, регульовані по висоті. Вага гарантує стійкість ванни – плитку можна наклеювати впритул до неї. Кожна ванна, вироблена на відомих фабриках, проходить апаратний контроль на наявність внутрішніх тріщин і порожнин.
Емаль також не викликає нарікань – гладка на дотик і не жовтіє з часом. Наноситься емаль в два етапи: спочатку рідка, потім порошкова, завдяки чому покриття має високу якість і як би світиться зсередини.

СТАЛЬНА ВАННА В ХАРКОВІ

Існує помилкова думка, що сталева ванна це щось холодне і гучне. Сьогодні на ринку пропонуються сталеві ванни німецького виробництва, а німці, як відомо, приділяють особливу увагу якості. У виробництві німецьких ванн використовується сталь товщиною 3,2 мм. Емаль запікається при дуже високій температурі, в результаті чого вона не дряпається, не вбирає в себе бруд.З гучністю сталевих ванн виробники також відмінно справляються, використовуючи шумоізоляційні листи або монтажну піну. Ми запропонуємо Вам великий асортимент сталевих ванн як за розміром, так і по дизайну. Зупиняючи свій вибір на сталевій ванні, необхідно розуміти, що теплопровідність сталі та чавуну приблизно однакова, але сталева ванна тонше чавунної – вода буде остигати трохи швидше.

Кварілова ВАННА в ХАРКОВІ

На вигляд її не відразу можна відрізнити від акрилової, але це інший матеріал. Кваріл створений голландською компанією UCOSAN всього кілька років тому (нині – підрозділ концерну VILLEROY & BOCH). Цей матеріал поєднує в собі кращі характеристики інших матеріалів – все найкраще від акрилу «плюс» високу стійкість до подряпин. Оскільки кварілові ванни виплавляються, а не пресуються як акрилові, знімаються ще деякі обмеження по формі – наприклад, можливе виготовлення ванн з незакругленими, а строго прямими кутами, що дуже зручно при укладанні плитки.
Крім цього, кварілова ванна економить місце за рахунок можливості робити в процесі виробництва вертикальні стінки – при однакових зовнішніх габаритах ванна з кварила може бути більше всередині. До складу кварила входить кварцовий пісок і акрил, причому технологія така, що кожна піщинка як би обволікається найтоншим шаром акрилу. Ці капсулки (на вигляд як найдрібніша пудра) змішуються з рідким поліметілакрілатом, і отримана текуча маса заливається в сталеву ідеально відполіровану форму. Звичайно, в цьому процесі багато тонкощів та секретів, які виробники не розголошують.

Мармурова ВАННА В ХАРКОВІ

Ванна з мармуру – це дуже значне придбання, як в плані задоволення, іміджу, так і вартості. Ідеальний для ванни мармур – він утворює монолітні блоки, придатні для виточування таких великих виробів, добре піддається шліфуванню та поліруванню. Камінь проводить світло і дозволяє зробити воістину шикарне підсвічування. Ванна з натурального каменю підкреслює смак і вишуканість інтер’єру, але і зобов’язує до відповідності всього іншого наповнення ванної кімнати. Компромісний варіант – штучний камінь, досить реалістично імітує будь-який природний.

ДЕРЕВЯННАЯ ВАННА В ХАРКОВІ

Не слід вважати такі ванни тільки даниною моді на все натуральне – це дійсно чудова сантехніка для інтер’єру в стилі кантрі, мінімалізму і для приємних відчуттів. Дерево підходить не всяке, тільки стійке до вологи – дерево тика, модрина, махагон, венге. При виготовленні таких ванн використовуються технології, запозичені у виробників кораблів і яхт. Єдиний мінус – тривалий термін виготовлення. Просушити дерево не легко, і робиться це не за один цикл, а ще необхідно переконатися в якості – провести повний контроль.

Гідромасажна ванна в ХАРКОВІ

Вперше з’явилися в 90-х роках. Тоді в СПУТНІКу така ванна була підключена до водопроводу і сливу для наочності. Зараз вже все знають, що це дивовижний технічний винахід. У звичайну ванну (як правило, акрилову або кварілову) вбудовують форсунки для подачі води і повітря, нагрівальний елемент, насос і пульт управління. Акрил і кварил не проводять струм, вже це дозволяє говорити про високий ступінь захисту. Додатково встановлюється «система безпеки життя», яка блокує всі струмопровідні елементи при найменшій підозрі на порушення безпеки.

Найбільш відома фірма виробник і вона ж винахідник гідромасажних ванн – Jacuzzi. У СПУТНІКу Ви можете подивитися, «помацати» і купити ванну з будь-якого матеріалу, будь-якої технічної насиченості і будь-якого (ну майже) виробника. Термін поставки – до 3-х днів.

Ванни Харків Магазин інтер’єру СПУТНІК