Продукция
Терасна дошка
Террасная доска. Цвет Cedar. Коллекция Мulticolor, Бельгия

Мulticolor Cedar

Террасная доска. Цвет Grey. Коллекция Мulticolor, Бельгия

Мulticolor Grey

Террасная доска. Цвет Wenge, Grey, Cedar. Коллекция Мulticolor, Бельгия

Мulticolor Wenge

Террасная доска из древесно-полимерного композита. Коллекция Multi 3D

Multi

Террасная доска полнотелая. Коллекция Elegant 3D, Бельгия

Elegant 3D

Террасная доска полнотелая. Коллекция Multicolor, Бельгия

Multicolor

Террасная доска для веранды. Древесно-полимерный композит. Коллекция Premium, Украина

Premium

Террасная доска. Декинг. Древесно -полимерный композит. Коллекция Classic, Украина

Classic

Террасная доска для веранды. Древесно-полимерный композит. Коллекция LITE, Украина

LITE

Террасная доска композитаня для территории вокруг бассейна. Коллекция Elite, Польша

Elite

Террасная доска для балкона. Древесный композит. Коллекция Classic, Польша

Classic

Террасная доска композитная для причала. Коллекция WaterPro, Польша

WaterPro

Террасная доска композитная для балкона. Коллекция Sunlight, Польша

Sunlight

Террасная доска композитная для ступеней и декора. Коллекция Komposit, Польша

Komposit

Террасная доска для веранды. Древесный композит. Коллекция Relax, Польша

Relax

Террасная доска композитная для сада. Коллекция Grey, Польша

Grey

Террасная доска композитная. Декоративная отделка забора. Коллекция Classic Plus, Польша

Classic Plus

Террасная доска. Натуральный бамбук. Коллекция Thermobambuk, Голландия

bambuk

Террасная доска. Натуральный бамбук. Коллекция Thermobambuk, Голландия

Bambuk

Композитная террасная доска. Коллекция Ulta Naturale, Венгрия

Ulta Naturale

Террасная доска Multicolor, Бельгия Голландия

Multicolor

Террасная доска. Натуральный бамбук, Голландия

Bambuk

Террасная композитная доска. Коллекция Chocolate, Венгрия

Chocolate

Террасная композитная доска. Коллекция Nature, Бельгия

Nature

Террасная доска, Польша

Light

Террасная композитная доска. Коллекция Ultra, Венгрия

Ulta

Террасная композитная доска, Венгрия

Nature

Террасная доска. Термососна, Украина

Термососна

Террасная доска. Термоясень, Украина

Thermory

Террасная доска. Термоясень, Украина

Термоясень

Терасна дошка В ХАРКОВІ

Купити терасну дошку в Харкові пропонуємо в магазині інтер’єру СПУТНІК. Терасна дошка виготовлена ​​з пресованого пластика упереміж з деревною стружкою. Термін служби – більше 25 років. Зовні – це імітація дерева різних порід і кольору. Поставляється разом з системою для монтажу.

Паркетна дошка · Масивна дошка · Ламінат · Килимові покриття · Вінілова плитка

Призначення терасної дошки не зовсім правильно відображає дане їй назву – тераса лише окремий випадок. Терасна дошка призначена для вулиці, відкритого простору і не боїться води, в тому числі морської. Терасною дошкою укладають доріжки в саду, навколо басейнів, палуби, набережні. Наприклад, причали і пішохідні доріжки в південних приморських містечках Франції та Іспанії укладені терасної дошкою, яку пропонує магазин інтер’єру СПУТНІК в Харкові.

Представляємо Вашій увазі унікальне нововведення сфери будівництва, яке було винайдено нашими сучасниками, засноване на з’єднанні пластмаси і дерева. Було проведено безліч дослідів для досягнення такого важливого результату, який ми можемо відчути зараз. Значущим відкриттям сфери будівництва є композитна терасна дошка.

Суміш, з якої виробляються ці дошки, в промисловому виробництві називають деревно-композитним матеріалом. Особливість композитної терасної дошки полягає в тому, що вона має як властивості дерева, так і властивості пластмаси одночасно. Зовнішній вигляд дошки визначається співвідношенням дерева і пластмаси, з яких вона була виготовлена, тобто якщо переважає деревина, то дошка зовні нагадує дерево, а якщо пластмаса, то, відповідно, вид дошки набуває великої штучності.

Застосування композитної терасної дошки в наш час широко поширене в Україні. При розробці нових різновидів терасної дошки дизайнерами враховуються її численні властивості, що необхідно для якісної обробки заміських будинків і котеджів.

Терасна дошка Woodplast, яку можна придбати в магазині інтер’єру Спутнік в Харкові, відрізняється особливими перевагами перед іншими оздоблювальними матеріалами.

Основною перевагою даної терасної дошки є висока стійкість до різних погодних умов, у чому їй поступаються терасні дошки зі звичайної деревини. Зовнішніх відмінностей від натуральної дерев’яної дошки не виявляється, тому заміна натуральної дерев’яної дошки на композитну терасну дошку є доцільною. Крім цього, композитна терасна дошка Woodplast відрізняється так само екологічною чистотою, в її структурі немає ніяких шкідливих речовин. Поряд з цим варто відзначити максимальну стійкість до займання даної терасної дошки, що, безумовно, є важливою перевагою.

Композитне дерево Rehau VS Натуральне дерево

На даний момент в Україні накопичено поки невеликий досвід використання покриттів з композитного дерева, але їх експлуатація набуває все більшої поширеністі, орієнтуючись на досвід експлуатації композитного дерева в Америці і Європі, де використання композитної дошки почалося в 60-і роки XX століття.

Покриття з композитного дерева Rehau додасть дизайнерську родзинку в дизайн дачної альтанки або тераси. Важливою перевагою композитної дошки є те, що вона не просочується вологою і не виділяє її, за рахунок чого можна не побоюватися усадки і усушки матеріалу, що зустрічається при використанні звичайного дерева. Композитна дошка Rehau захищена від процесу гниття і не розм’якшується. Таким чином, деревно-полімерний композит не тріскається і не деформується під впливом погодних умов, забезпечуючи при цьому тепло і звукоізоляцію. Тераса, альтанка і інші споруди з натурального дерева помітно поступаються конструкціям з композитного дерева від Rehau за рахунок своєї недовговічності.

Композитна дошка Rehau має прекрасний захист від комах, а також не потребує особливого догляду. Композитну дошку не потрібно обробляти водовідштовхувальними засобами через її здатності стійко переносити будь-які погодні умови протягом багатьох років. Дерево-полімерний композит потребує тільки елементарній мийці в міру забруднення. Будь-які, навіть складні плями, можна видалити з поверхні при використанні звичайної шкурки, в приклад звичайного дерева, яке шліфувати не можна, щоб уникнути руйнування захисного шару поверхні.

Таким чином, при використанні композитної дошки можна забути про необхідність витрат на дорогі засоби очищення. А тому будь-які куточки присадибної ділянки, будь то веранда, альтанка або тераса, стануть зосередженням тільки найприємніших моментів життя.

Композитна дошка Rehau, яку можна придбати в магазині інтер’єру Спутнік в Харкові, має гладку поверхню, неслизьку, навіть при опадах, не має ніяких нерівностей або щілин, що може зустрічатися в звичайних дерев’яних поверхнях.

Крім цього, деревно-полімерний композит позбавить вас від скалок, оскільки, на відміну від дерева, абсолютно не шарується. Відсутність необхідності постійного догляду дозволить зберегти не тільки Ваш час і кошти, але і вбереже вас від попадання в організм різноманітних шкідливих речовин, які містяться в хімічних засобах для догляду за деревом. Зупиняючи вибір на композитної дошке, Ви позбудетеся від необхідності придбання спеціальних антисептичних засобів догляду.

Дерево-полімерний композит володіє міцністю і при цьому має цінність за рахунок екологічності полімерного матеріалу. Композитну дошку Rehau можна використовувати також для прокладання оригінальних доріжок на ділянці – наприклад, між клумбами.

Повністю змонтований, деревно-полімерний композит природно доповнює і облагороджує ландшафт. Кожна конструкція Rehau є неповторною і прекрасно гармонує з природою.

Купуючи композитну дошку в магазині інтер’єру СПУТНІК в Харкові, ви позбудетесь таких проблем, як мінливі кліматичні умови або наявність скатів на своїй ділянці, тому ніщо не зможе послужити перешкодою Вашому відпочинку на природі.

Звертайтеся в магазин інтер’єру СПУТНІК в місті Харків і ексклюзивна тераса або альтанка, вироблена з екологічно чистого матеріалу, з’являться на Вашій ділянці.