Продукция
Техніка
Комплект техники для кухни. Дизайнерская коллекция Victoria. Smeg, Италия

АКЦІЇ

Дрібна побутова техніка

Велика побутова техніка

Техніка Miele

ТЕХНІКА КЛАСУ «ЛЮКС» в ХАРКОВІ

Купити якісну побутову техніку для дому в Харкові можна в магазині інтер’єру СПУТНІК. У нас представлені тільки перевірені і надійні бренди великої і дрібної побутової техніки з Німеччини, Італії, Швейцарії, США: Miele, KitchenAid, Smeg, WMF, Gaggenau, AEG, Siemens, Liebherr …

Дрібна побутова техніка · Велика побутова техніка · Техніка Miele

Спутнік є сертифікованим партнером компанії Miele в Харкові, здійснює продаж будь-якого найменування побутової техніки, аксесуарів і побутової хімії Miele від імені ТОВ Мілє, що підтверджує «СЕРТИФІКАТ ПАРТНЕРА».

Понад 100 років німецька компанія Miele займається випуском побутової техніки, керуючись правилом – якість понад усе. Унікальні інноваційні розробки та технології, які пропонує виключно Miele, підтверджуються перемогами в численних тестах продукції, що проводяться по всьому світу. Побутова техніка Miele (Мілє) в Харкові, представлена ​​в нашому магазині, охоплює весь спектр техніки для дому, приготування їжі і по догляду за білизною, відрізняється бездоганним стилем і високою якістю, забезпечує чудові результати при мінімальному споживанні електроенергії.

У магазині інтер’єру СПУТНІК можна купити духові шафи, електроплити, витяжки, посудомийні машини, холодильники, морозильники, прасувальні системи, пральні та сушильні машини, а так само кавомашини, пароварки, мікрохвильові печі, підігрівачі посуду і їжі, пилососи, аксесуари і побутову хімію Miele .

Купуйте техніку Miele тільки у офіційних представників! Компанія Miele не несе відповідальності за якість продукції, що купується у неуповноважених продавців, а також за якість пропонованих ними послуг і не гарантує сервісне обслуговування та ремонт такої продукції.

Ми можемо запропонувати купити:

  • Вбудована техніка і окремо-стоїть техніка (соло);
  • Духові та парові шафи, варильні панелі;
  • Мікрохвильові печі, витяжки;
  • Холодильники, морозильні камери, винні шафи;
  • Посудомийні машини, пральні та сушильні машини,
  • Кухонні мийки, змішувачі, подрібнювачі відходів.

Магазин інтер’єру СПУТНІК один з перших в Харкові налагодив постачання і продаж побутової техніки класу «люкс» (ще в 1994 році).

Елітна побутова техніка – це продукція hi-end, унікальна в своєму роді. Досвід, новітні технології, сучасні матеріали, оригінальні дизайнерські рішення – саме ці чинники характеризують побутову техніку «преміум» класу, представлену в СПУТНІКу.

Ми постійно оновлюємо експозиції, щоб пропонувати своїм покупцям новітні розробки. Кожна спеціалізована виставка приносить дивовижні новинки. Наші висококваліфіковані менеджери допоможуть зорієнтуватися в широкому асортименті, дадуть якісні поради щодо вибору та компонуванні Вашої кухні. Магазин інтер’єру СПУТНІК, представляє новинку на ринку побутової техніки України-швейцарську компанію V-ZUG, заснована спочатку 20-го століття в Швейцарії в однойменному місті Цуг, де і відбувається все виробництво техніки. Продукція компанії займає 54% швейцарського ринку і зарекомендувала себе в світі, як компанія робить відкриття, такі, як на приклад суміщений духову шафу c функцією мікрохвильовки, побутова пральна машина з поглинанням вібрації, система знищення побутових кліщів для пральних машин.

СПУТНІК пропонує великий вибір варильних панелей від AEG, Bosch, Siemens, Electrolux. Духові та парові шафи від AEG, Smeg.

Холодильники, морозильні камери, винні шафи від Liebherr. Магазин інтер’єру СПУТНІК гарантує високу якість та ексклюзивність наданих товарів, прекрасне обслуговування.У нас великий досвід роботи з VIP-клієнтами та солідна репутація.

ТЕХНІКА ДЛЯ затишної і функціональної КУХНІ

Безліч побутових приладів для зберігання продуктів, механічного та термічного приготування їжі, прибирання приміщення – у нас величезний вибір, який важко піддається перерахуванню. Не дивлячись на це, виробники щодня дивують нас все новими і більш зручними пристосуваннями. Тому перед нами постає проблема – куди ж поставити всі ці корисні прилади, щоб вони завжди знаходилися під рукою, в той же час не перетворюючи затишну кухню в склад.

Рішенням цієї ситуації є спеціально підібрана і пристосована під побутові пристрої інтегрована або вбудована побутова техніка. І, звичайно ж, кухонні меблі.

Ці особливості враховуються виробниками сучасних кухонних меблів, які можуть запропонувати своїм клієнтам гарнітури, розраховані на максимально комфортне і зручне розташування в них побутової техніки. У деяких магазинах Вам можуть запропонувати меблі, в які вже вбудовані різні побутові пристрої. Якщо ж Ви хочете врахувати всі індивідуальні особливості кухні, беручи до уваги смаки і особливі побажання, відмінний варіант – виготовлення меблів на замовлення.
Купити побутову техніку в Харкові, починаючи від посудомийних машин і витяжок, закінчуючи більш дрібними пристосуваннями (фритюрниці і кавоварки, готові для інтеграції або вбудовування) можна в магазині інтер’єру СПУТНІК в Харкові. День за днем ​​на ринку з’являються все більш досконалі кухонні пристрої, здатні заощадити все більше місця. Індукційна плита – новий вид поверхні, одна з останніх пропозицій, яка містить в собі ряд переваг. Вона відмінна у всіх планах: економічна в споживанні електроенергії, не займає великого місця на кухні і, звичайно ж, приготування їжі вимагає меншого часу.
Побутова техніка, що вбудовується, є більш придатною для своїх власників не тільки в плані економії місця і дизайну кухні. Дані пристрої відрізняються своєю високою ергономічністю, мають більш високі технічні характеристики для роботи в безпосередній близькості до меблів у порівнянні зі звичайними технічними пристроями. Наприклад, якщо Ви є власником вбудованої плити, то її бокова поверхня не може бути нагріта більше, ніж до 55 градусів за Цельсієм, пральна машина, яка інтегрована в меблі, повинна мати мінімальну вібрацією.
Ціна вбудованої побутової техніки трохи вище, але вкладені сили і засоби повністю виправдані, враховуючи одержуваний додатковий комфорт і зручність в експлуатації, який неможливий зі стандартними кухонними пристроями.

Побутова техніка Харків Магазин інтер’єру СПУТНІК