Продукция
Світло
Лампа настольная. Декор из латуни в виде пальмовых листьев. Основание из гранита. Плафон из черного бархата. Коллекция Olivier, Голландия

АКЦІЇ

Люстри, бра, торшери

Ландшафтне світло

ЛЮСТРИ І СВІТЛО В ХАРКОВІ

Купити люстри, бра, торшери в Харкові можна в магазині інтер’єру Спутнік. У нас великий асортимент дизайнерського LED і світлодіодного освітлення в вітальню, кабінет, їдальню, спальню, дитячу кухню і ванну кімнату від кращих фабрик Італії, Німеччини, США, Австрії, Чехії, таких як ArtGlass, Eglo, Henriette, Mantra, Crystal Lux, Foscarini , Flos, Maytoni, Masiero, Eichholtz, Lorenzon …

Люстри, бра, торшери · Ландшафтне світло

  • Люстри, бра, торшери;
  • Настільні лампи;
  • Точкове і технічне світло;
  • Вуличне і ландшафтне освітлення

EGLO (Егло)

Австрійська компанія, заснована в 1969 році, сьогодні є одним з лідерів по виробництву декоративного освітлення в Європі. Завдяки інноваційним технологіям та дизайну, всі освітлювальні прилади компанії користуються великим успіхом у споживачів. Високі стандарти якості продукції підтверджує власна технічна лабораторія.

ARTGLASS (АРТГЛАС)

Компанія заснована в минулому столітті в Чехії. Сьогодні – це всесвітній відомий бренд по виробництву кришталевих люстр, бра, торшерів. Головна перевага компанії в тому, що можна виготовити великогабаритні світильники за індивідуальним ескізом. У магазині інтер’єру СПУТНІК Ви можете купити за вигідною ціною люстри ArtGlass зі скляними і металевими ріжками, стельові, в формі кошика, зі скляними плафонами, а також кришталеві люстри в сучасному і класичному стилі.

MANTRA (МАНТРА)

Досить молодий, успішний іспанський бренд, який вже встиг завоювати популярність на ринках Європи, США, Близького Сходу і Південно-Східної Азії. Мантра випускає дизайнерські стельові люстри, ефектні підвіси, підлогові і настільні світильники, бра в сучасному, класичному стилі і кантрі.

CRYSTAL LUX (КРИСТАЛ ЛЮКС)

Іспанська компанія, яка виробляє унікальні дизайнерські світильники для будинку, ресторану, офісу, готелів. Кристал Люкс – це завжди високі стандарти якості, актуальний дизайн, функціональність і надійність продукції, дизайнерські колекції на найвишуканіший смак, гарні ціни.

FOSCARINI (ФОСКАРИНИ)

Відома італійська компанія, яка виробляє дизайнерські світильники, здатні трансформувати простір, дивувати і надихати. Цінності бренду Фоскаріні – свобода, творчість, пристрасть. Це і є три складових успіху компанії, продукція якої відома і користується попитом в усьому світі.

FLOS (ФЛОС)

Компанія була створена в Італії в 1962 році дизайнерами Діно Гавіна і Чезаре Кассина. Сьогодні-це бренд, здатний перевернути Вашу свідомість в області освітлення житлового простору. Молоді і талановиті дизайнери працюють в стилі хай-тек і мінімалізм, створюють свої нові колекції з кращих матеріалів: скла, кришталю, алюмінію, метала, натуральних каменів, пластику, тканини і нового синтетичного матеріалу Cocoon, який замовляється спеціально в США.

MAYTONI (МАЙТОНІ)

Maytoni (Майтоні), Німеччина – люстри, бра, торшери, настільні лампи, світильники і пристельові світильники – широко відомі на німецькому ринку. Кодекс корпоративної етики компанії – бути завжди і у всьому першими, пишатися своєю продукцією, творити історію дизайну і працювати однією командою. Ці принципи в роботі принесли компанії тисячі вдячних і щасливих клієнтів по всьому світу.

MASIERO (МАЗІЕРО)

Елітна італійська марка освітлювальних приборів з дерева, порцеляни, муранського скла, богемського кришталю, кристалів Swarowski і навіть 24-каратного золота. Всі дизайнерські люстри в стилі модерну, класики, хай-тека виготовляються виключно в Італії і більшість вручну. Поєднання інноваційних технологій, незвичайних контрастів, наукових розробок і сучасних дизайнерських ідей – основні принципи популярності компанії серед різних груп споживачів.

EICHHOLTZ (ЕЙХОЛЬЦ)

Голландський сімейний бренд, заснований в минулому столітті Тео Ейхольцом, котрий любив багато подорожувати. Майбутній власник фабрики привіз свої ідеї для створення перших ескізів меблів, світла і інтер’єрного декору з Америки і Південно-Східної Азії. Сьогодні колекції світильників, бра, торшерів Eichholtz – це еталон високого дизайнерського мистецтва і якості.

LORENZON (ЛОРЕНЗОН)

Італійська компанія, відома в світі інтер’єрного дизайну та освітлення з 1970 року. Відмітна особливість світильників цього бренду – це повністю ручне виготовлення і унікальне декорування: додавання кристалів Swarowski і 24-каратного золота. Кожна настільна лампа, торшер або бра Лорензон – це витвір мистецтва.

У Харкові купити люстри, світильники, бра, торшери Eglo, ArtGlass, Mantra, Crystal Lux, Foscarini, Flos, Maytoni, Masiero, Eichholtz, Lorenzon Ви можете в магазині інтер’єру СПУТНІК. Чекаємо на Вас!