Продукция
Супутні товари
Плинтус высокий. Дюрополимер, Бельгия

Duropolimer

Плинтус гибкий. Дюропилимер, Бельгия

Flexible

Плинтус алюминиевый высокий, Италия

Alluminium

Плинтус МДФ, Бельгия

Quick

Плинтус классический, Бельгия

Classic

СУПУТНІ ТОВАРИ

Вибір покриття для підлоги в магазині інтер’єру СПУТНІК передбачає комплектацію необхідними супутними товарами. Це плінтуси, поріжки, завершальні планки, підкладка.

Плінтус В ХАРКОВІ

Для будь-якої підлоги в магазині інтер’єру СПУТНІК Вам допоможуть підібрати відповідний за кольором, формою, стилем плінтус – гладкий, високий, європейського стандарту, або різні варіанти зі складним профілем. Деякі виробники повністю комплектують свої дизайни відповідними плінтусами, поріжками, перехідниками і завершальними планками. Все це Вам підберуть в СПУТНІКе, а також розрахують необхідну довжину.

Додаткові елементи виготовлені на основі високоякісного ДВП або з дерева. Причому не обов’язково комплектувати натуральну підлогу плінтусом з дерева, плінтус з ДВП має повне право комбінуватися з деревом і після укладання важко відрізнити ці два матеріали. СПУТНІК в Харкові пропонує тільки якісні плінтуси європейських виробників.

Підкладка в ХАРКОВІ

Укладається проміжним шаром між стяжкою і ламінатом або паркетною дошкою. Підкладки забезпечують будь-які необхідні вимоги в плані шумо-, гідро- і теплоізоляції вони зроблені зі спіненого вінілу, натуральної пробки. Звичайно ж пробка – це найкращий вибір! Матеріал натуральний, еластичний, з часом не стискається і не допускає появу щілин або скрипів. До того ж це дуже хороший шумоізолятор. Ви можете вибрати пробку 2, 3, 4 мм в залежності від Ваших цілей і можливостей.

Засоби для укладання і догляду магазин інтер’єру СПУТНІК поставляє тільки під замовлення, строком до 3-х днів і за погодженням з майстром, який буде укладати підлогу. У будь-якому випадку, наші менеджери дадуть кваліфіковану пораду щодо використання тих чи інших засобів для обраної Вами підлоги.