Продукция
Покриття для пiдлоги

АКЦІЇ

Паркетна дошка

Палацовий паркет

Масивна дошка

Ламінована підлога

Килимові покриття

Вінілова плитка

Терасна дошка

Супутні товари

Покриття для підлоги в ХАРКОВІ

Купити всі види підлогових покриттів – паркетну дошку, масивну дошку, терасну дошку, художній паркет, ламінат, вінілову плитку, килимові покриття пропонуємо в магазині інтер’єру СПУТНІК.

Паркетна дошка · Масивна дошка · Ламінат · Килимові покриття · Вінілова плитка · Терасна дошка

Ми першими в Харкові налагодили постачання і продаж килимових покриттів з Бельгії ще в 1994 році, і з тих пір асортимент активно розширюється. Зараз в СПУТНІКу більше 1000 варіантів паркету і ламінату для Вашої підлоги. Наші менеджери регулярно відстежують ринок, відвідують європейські виставки та першими привозять усі новинки.

СПУТНІК працює з 20-ма європейськими фабриками з Німеччини, Бельгії, Італії, Швеції, Австрії, Польщі, Фінляндії, Турції, Індії виробництва яких також розміщені у Європі. Найбільш затребувані позиції СПУТНІК поставляє від 2-х днів. Дорогі і ексклюзивні покриття вимагають більш тривалого терміну поставки.

Акційні пропозиції вельми привабливі – СПУТНІК спільно з виробниками регулярно проводить акції на особливих умовах з тих чи інших видів підлог. Слідкуйте за нашими акціями і Ви зможете придбати потрібну підлогу в Харкові за найнижчою ціною в Україні!

ЦІНА І ЯКІСТЬ

Ціновий діапазон наших пропозицій  дозволяє вибрати «парадну» підлогу в вітальню, в гостьову кімнату,  для вбиральні або комори. Європейське виробництво відрізняється тим, що підлога за низькою ціною настільки ж якісна, як і дорожча. Різниця може бути в товщині дошки, породі дерева або кількості шарів лаку, але якість сировини і обробки не змінюється.

ЦЕ МОДНО

Зараз в моді нестандартні дизайни: вибілений дуб, темна підлога з венге, сріблястий відтінок, перламутр, фактурність, використання дерева з сучками, тріщинами, ефектом старіння, патинування або глянець.

В СПУТНІКу понад 700 видів популярного зараз ясеня, дуба, горіха. А також більше 100 пропозицій по екзотичним видам – палісандр, горіх американський, гевея, мербау, тик.

Відвідайте магазин інтер’єру СПУТНІК в Харкові і замовте кращі покриття для підлоги.