Продукция
Плитка
Плитка керамическая под мрамор, в классическом стиле. Коллекция Blanco Brillo, Испания

АКЦІЇ

Керамічна плитка

Керамограніт

Мозаїка

Клінкер

Плитка В ХАРКОВІ

Купити плитку керамічну в Харкові пропонуємо в магазині інтер’єру CПУТНІК. Ми працюємо з провідними світовими фабриками по виробництву керамічної плитки: La Fabrica, Atlas Concorde, Devon&Devon, La Diva, Pamesa, Ragno, Petracers, Grespania, Serenissima, Vogue, Versace … Наш багаторічний досвід і партнерські відносини з виробниками дозволяють закуповувати кращі зразки плитки, гарантуючи покупцеві найкоротші терміни поставки – від 3-х днів!

Керамічна плитка · Керамограніт · Мозаїка · Клинкер

Всі види плитки Ви можете купити в магазині інтер’єру СПУТНІК в Харкові.

У нас завжди великий вибір керамічної плитки для облицювання стін і підлоги Вашої ванної кімнати, санвузла, кухні, передпокою, а також для громадських приміщень: ресторанів, готелів, офісів.

ВИДИ ПЛИТКИ

Керамограніт – плитка для підлоги для місць з великою прохідністю (вулиці, супермаркети, кафе, холи готелів);
Мозаїка – для обробки басейнів, складних виступів, колон, а також для створення оригінальних інтер’єрних рішень;
Клінкер – для обробки щаблів, веранд, балконів, простору біля басейну та іншого.

Основою нашого асортименту є елітна керамічна плитка Італії та Іспанії – світовий взірець високої якості та дизайну. Багато колекцій італійської плитки, розроблені за ескізами відомих дизайнерів. Чи зможете Ви встояти перед маленьким витвором мистецтва від Roberto Cavalli, Valentinо або Pierre Cardin?

Безліч колекцій від Apparici, Inalco, Tau Ceramica, Dom Ceramiche, Giardini di Pietra, Impronta Italgraniti, Piemme, Magica, Monocibec, Saime, Keope, Naxos, Lafaenza, Piemmegres, Klinker Sire … тільки мала частина можливостей Вашого вибору. Щоб переконатися у цьому, потрібно відвідати виставковий зал магазину інтер’єру СПУТНІК та купити плитку кращих виробників.

Ми регулярно оновлюємо шоу-руми та експозиції зразками плитки, щоб знайомити Вас з усіма НОВИНКАМИ в світі керамічної плитки, які приносить кожна європейська виставка.

Менеджери відділу сантехніки та плитки мають найвищий рівень професійної підготовки та тривалий досвід роботи, уважні до кожного замовлення та активно співпрацюють з покупцем з моменту вибору до моменту доставки.

Запрошуємо Вас відвідати магазин інтер’єру СПУТНІК у Харкові та купити плитку від кращих світових виробників!