Продукция
Мозаїка
Фото Мозаика на стену керамическая. Коллекция Kenya, Испания

Kenya

Фото Мозаика плиточная. Коллекция Superfici, Италия

Superfici

Фото Мозаика плиточная. Коллекция Perla, Италия

Perla

Фото Мозаика плиточная на стену. Коллекция Gold Bronze, Италия

Gold Bronze

Фото Мозаика Fashion, Италия

Fashion

Фото Мозаика плиточная на стену. Коллекция Crystal, Италия

Crystal

Фото Мозаика из плитки на стену. Коллекция Antic Aroma, Италия

Antic Aroma

Фото Мозаика плиточная на стену. Коллекция Сosmic, Испания

Сosmic

Фото Мозаика из венецианского стекла. Коллекция Shading Blends, Италия

Shading Blends

Фото Мозаика из венецианского стекла для ванной комнаты. Коллекция Sfumature, Италия

Sfumature

Фото Мозаика из венецианского стекла. Коллекция Sequoia, Италия

Sequoia

Фото Мозаика из венецианского стекла. Коллекция Oro, Италия

Oro

Фото Мозаика из венецианского стекла на стены и пол. Коллекция Melrose, Италия

Melrose

Мозаика из венецианского стекла. Коллекция Hanami, Италия

Hanami

Фото Мозаика из плитки. Коллекция Pearl, Испания

Pearl

Мозаика плиточная. Коллекция Online, Испания

Online

МОЗАЇКА в ХАРКОВІ. ГОТОВИЙ ДИЗАЙН І ВАША ФАНТАЗІЯ

Купити мозаїку керамічну в Харкові пропонуємо в магазині інтер’єру СПУТНІК. У нас великий вибір – більше 500 варіантів! Скло, кераміка, метал, природний камінь, є мозаїка з дерева.

Керамічна плитка · Керамограніт · Мозаїка · Клинкер

Величезний вибір форм мозаїки: від класичних квадратів до абсолютно нових фантастично красивих форм. Крім покупки готових дизайнів Ви можете замовити цілі картини з мозаїки як на підлогу, так і на стіни. Також можливе замовлення ексклюзивної мозаїки по Вашим фото, малюнкам або ескізами. Панно з мозаїки виконується в класичній або флорентійській техниці.

ЦЕ МОДНО

На сьогоднішній день в Харкові мозаїка лідирує за ступенем інтересу і застосовується в будь-яких інтер’єрних рішеннях – як основний оздоблювальний матеріал, або як яскраве вкраплення, художній штрих. Навіть з найпростішої, на перший погляд, плитки можна створити шедевр інтер’єру, грамотно використовуючи мозаїку. Наші менеджери Вам в цьому обов’язково допоможуть. Приходьте в магазин інтер’єру СПУТНІК в Харкові!

Керамічна плитка довгий час вважалася універсальним оздоблювальним матеріалом і по сей день часто використовується в ремонті і будівництві. Плиткою облицьовують сходи, підлоги на кухні і у ванній кімнаті, басейни, стіни і фасади будівель і т. д. Кераміка – це пористий і крихкий матеріал. Також керамічна плитка має великі «габарити» і не завжди зручна у використанні.

Зараз в наш побут повернулася мозаїка і стала користуватися величезною популярністю в усьому світі. У нас представлена мозаїка ​​високої якості від світових виробників. Скляну мозаїку виробляють фабрики в багатьох країнах, але визнаним лідером є Іспанія і Італія. Для виробництва мозаїки використовується абсолютно білий дрібний кварцовий пісок, привезений з південного узбережжя Франції. Мозаїка має стандартні розміри 2х2 см, не так часто – 5х5 см або 1х1 см. Її колірна гамма дуже різноманітна! Багата палітра кольорів дозволяє створити приголомшливі картини і панно. Так само випускається мозаїка з додаванням штучного авантюрину і з золотою фольгою. Авантюрин – напівдорогоцінне каміння, що має мерехтливі точкові вкраплення. У виробництві мозаїки використовується штучний авантюрин. «Золоту» мозаїку повністю роблять вручну, використовуючи при цьому золоту фольгу 99-ї проби.

Завдяки своїм унікальним якостям, мозаїка вважається кращою по жаростійкості, міцності, водонепроникності, стійкості до впливу сонячних променів і морозостійкості. Її можна використовувати і для внутрішньої обробки кімнат і для обробки басейнів і фасадів. Викладають мозаїку зовсім не поштучно. У продаж вона надходить наклеєною на щільну основу – матрицю з певними розмірами. Так її і приклеюють на стіну, попередньо оброблену спеціальним клеєм. Плитку можна мити водою і будь-якими засобами, що чистять. Композиції виходять шляхом звичайного підбору кольорів. Замовляючи якусь композицію, клієнт може самостійно намалювати сітку і позначити кольор малюнка.

Мозаїка була одним з перших облицювальних матеріалів. Зразки викладки, що нагадує мозаїку, вперше знайдені в Межиріччі Тигру та Євфрату, і датуються II і III тисячоліттям до нашої ери. Мозаїка використовувалася для оздоблення храмів і палаців знаті. Однак в ті часи це були не такі регулярні чергування квітів і форм як зараз, а виконані на плитках цілісні малюнки, картини, орнаменти.
Мозаїка – дивовижний красивий і зручний матеріал для обробки. За допомогою мозаїки можна обробити, вигідно обіграти і прикрасити усі найскладніші криволінійні профілі, нестандартні розміри, виступи, колони, плавні переходи між рівнями або від вертикалі до горизонталі. Власне, важко перерахувати все можливе застосування мозаїки, мабуть, єдине обмеження – фантазія дизайнера. Найпростіша плитка в комбінації з мозаїкою може створювати справжні інтер’єрні шедеври.

Розміри мозаїки починаються від 5х5мм. Є багато варіантів неправильних форм – галька, овали, складна геометрія. Особливий випадок – мозаїка зі скла. Найпопулярніший матеріал на сьогоднішній день венеціанське скло, яке набагато міцніше за звичайне скло, тому що технологія виготовлення передбачає випал розплавленої маси в спеціальних печах.

Мозаїка зі скла увібрала в себе усі «плюси» в якості облицювального матеріалу:

  • висока ударостійкість (в 20 разів вище цементу і бетону);
  •  жароміцність і вогнестійкість;
  • стійкість до різкого перепаду температур, це означає, що робоча стінка біля плити не постраждає від бризок окропу або розпеченого жиру;
  • стійкість до хімічно агресивних середовищ;
  • ізоляційні (не проводить електричний струм);
  • стійкість до впливів ультрафіолету;
  • відсутність гидроскопичності (коефіцієнт вологовбирання дорівнює нулю);
  • стійкість до впливу мікроорганізмів і бактерій.

Два останні пункти дозволяють використовувати скляну мозаїку в басейнах, а всі разом – у кухнях як на стільниці, так на робочих стінках. Крім того, скляна мозаїка морозостійка і може використовуватися для облицювання зовнішніх фасадів. Якщо вам потрібна мозаїка, то купити її можна в магазині інтер’єру СПУТНІК в Харкові.

Мозаїка Харків Магазин інтер’єру СПУТНІК