Продукция
Масивна дошка
Фото Масивна дошка. Дуб рустик під маслом. Ширина планки 160 мм. Дизайнерська колекція, Україна

Дуб рустик

Фото Масивна дошка. Дуб рустик вибілений під маслом. Ширина 140 мм. Брашована колекція, Україна

Дуб рустик

Фото Масивна дошка. Дуб селект під маслом. Ширина планки 160 мм. Класична колекція, Україна

Дуб селект

Фото Масивна дошка. Дуб рустик. Брашована колекція, Україна

Дуб рустик

Фото Масивна дошка. Дуб рустик під маслом. Ширина 140 мм. Класична колекція, Україна

Дуб рустик

Фото Масивна дошка. Дуб натуральний під маслом. Ширина планки 140 мм. Класична колекція, Україна

Дуб натуральний

Фото Масивна дошка. Дуб селект вибілений. Ширина планки 160 мм. Дизайнерська колекція, Україна

Дуб селект вибілений

Фото Масивна дошка. Гевея Шампань під лаком. Ширина планки 120 мм, Малайзія

Гевея Шампань

Масивна дошка В ХАРКОВІ. КЛАСИЧНІ І МОДНІ ТЕНДЕНЦІЇ

Купити масивну дошку в Харкові пропонуємо в магазині інтер’єру СПУТНІК. Масив представлений у нас більш, ніж 200 видами, відображає класичні та модні тенденції в дизайнах і обробці. Це дуже великий обсяг пропозицій, особливо, якщо врахувати, що дизайн масивної дошки визначається можливостями самого дерева – його структурою і кольором. Додаючи, часом вишукану, обробку деревини, виробники підкреслюють пишність візерунків, створених самою природою.

Паркетна дошка · Ламінат · Килимові покриття · Вінілова плитка · Терасна дошка

Наприклад, масивна дошка обробляється жорсткими металевими щітками, з їх допомогою з поверхні злегка знімаються м’які волокна і підкреслюється рельєф структури дерева. Така дошка називається брашована.

В магазині інтер’єру СПУТНІК можна купити будь-яку масивну дошку і навіть замовити індивідуальне тонування, обраного дерева в потрібний колір.

Дошка з масиву дерева – найбільш натуральна підлога. Нічого крім самого дерева в ній немає. І при цьому, це найтепліша і довговічна підлога. Після укладання шліфується і покривається лаком або маслом. Купити масивну дошку в Харкові Ви можете в магазині інтер’єру СПУТНІК.

ЦЕ МОДНО

У моді все натуральне, природне. Масивна дошка, як ніяка інша підлога, теж слідкує цією тенденцією. У багатьох дизайнах природність підкреслена максимально – сучки, які раніше вважалися другим сортом, тепер прикрашають; брашировка підкреслює рельєф, використання масляного просочення замість лаку дає натуральність на 100%.

Хіти продажу останнього часу – масивна дошка сірих і вибілених відтінків – всі ці пропозиції Ви знайдете в Спутніку. Крім того, пропозиції постійно поповнюються. Кожна європейська виставка приносить новинки, які відразу ж пропонуються покупцям.

Пол з масивної дошки екзотичних порід дерева – це перш за все довговічність, практичність, екологічна чистота, і неповторне відчуття тепла натурального природного матеріалу. Жоден із штучних матеріалів не може створити таку унікальну атмосферу. Він зроблений з масивної дошки, а обробка матеріалу відбувається в заводських умовах.

Масивна дошка зроблена з найкращих порід тропічної деревини, яка виростає в Африці, Південній і Північній Америці, Південно-Східної Азії. Дошка покрита поліуретановим лаком в шість шарів, володіє не тільки високими художніми достоїнствами, але і технічними характеристиками. Така підлога забезпечить теплоту, гігієнічність, безпеку, високу міцність і красу. Масивна дошка відрізняється вишуканою красою, розмаїттям кольорів і фактур.

Вона також володіє унікальними властивостями: вологостійкістю і винятковою твердістю. Завдяки вологому клімату деревина повністю просочена маслянистими речовинами, що забезпечує високі експлуатаційні характеристики підлоги.

Масивна дошка гарантує високу якість завдяки високотехнологічному обладнанню, сучасному виробництву, передовим технологіям, ретельному відбору деревини, контролю вологості деревини, спеціальному просоченню проти комах і грибка.

Такий паркет має товщину 18 мм. Завдяки цьому можливо багаторазово оновлювати паркет, забезпечуючи десятирічну експлуатацію і повертаючи йому первозданний вигляд. Зворотний бік і торці планок теж оброблені лаком для захисту від вологи. Для лакування дошки в заводських умовах використовуються передові лакофарбові матеріали, забезпечується ідеальна якість поверхні, виключаючи появу під лаком бульбашок повітря і багатьох інших неприємностей.

Лакована або масивна дошка під олією після укладання готова до експлуатації і довгі роки зберігає чудовий вигляд. За умови точного дотримання правил укладання і її обслуговування, термін експлуатації дорівнює 50-80 років.

В наявності в магазині інтер’єру СПУТНІК Ви можете завжди купити масивну дошку з таких порід дерева: гевея, американський горіх, сунгкай, палісандр і багатьох інших.

Масивна дошка Харків Магазин інтер’єру СПУТНІК