Продукция
Ландшафтне світло
Фонарь уличный в классическом стиле. Коллекция Canal Grande, Германия

Canal Grande

Светильник настенный для улицы. Коллекция Via del Corso

Via del Corso

Фонарь для улицы в классическом стиле. Коллекция Winter, Германия

Winter

Комплект светильников для улицы настенных. Коллекция Beekman, Германия

Beekman

Светильник уличный настенный с регулировкой света

Madison Avenue

Светильник настенный для улицы в классическом стиле

Oxford

Светильник подвесной для улицы

Oxford

Cветильник уличный подвесной в стиле минимализм

Times Square

Светильник уличный, подвесной. Алюминий, пластик

Camden

Светильник уличный настенный с регулировкой направления светового потока

Spring

Светильник для улицы. Фирменная гравировка

La Rambla

Светильник уличный настенный с регулировкой светового потока

Fulton

Светильник настенный для улицы

Gansevoort

Светильник подвесной для улицы

Magnificent Mile

Светильник для улицы

Rua Augusta

Светильник настенный уличный

Rodas

Комплект переносных дизайнерских светильников

Barrel

Светильник уличный в стиле модерн

Flame

Светильник уличный. Алюминий, стекло

Espiga

Светильник настенный для улицы

Meribel

Светильник для улицы настенный

Sania

Светильник уличный

Barbotto

Светильник настенный для улицы

Feloniche

Светильник настенный для улицы

Salome

ЛАНДШАФТНЕ, ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ В ХАРКОВІ

Купити ландшафтні, вуличні світильники в Харкові можна в магазині інтер’єру СПУТНІК. Ландшафтне освітлення представлено відомими європейськими брендами – австрійським Eglo, іспанським Mantra, німецьким Maytoni. Ці освітлювальні прибори здатні створити на Вашій території відпочинку професійну декоративну підсвітку преміум класу для ландшафтного дизайну клумб, дерев, фонтанів, басейнів, ставків, стежок, альтанок, малих і великих архітектурних форм і всієї садиби в цілому.

Люстри, бра, торшери · Ландшафтне світло

Переваги ландшафтних світильників Eglo, Mantra, Maytoni в тому, що не існує строгих обмежень в плані їх установки, але разом з цим вони є професійними дизайнерськими системами освітлення. Вони відомі чудовим, продуманим до дрібниць, дизайном, якістю виготовлення і екологічною чистотою матеріалів.

Люстри, бра, торшери · Ландшафтне світло

Існують такі види вуличних світильників:

  • прожектори вуличні LED;
  •  фасадні світильники;
  •  солярні вуличні світильники;
  • стовпчики і стовпи вуличні;
  • світильники підвісні для вулиці.

ПРОЖЕКТОРИ ВУЛИЧНІ LED В ХАРКОВІ

Такі прожектори підійдуть для освітлення невеликих присадибних ділянок і підсвічування декорацій і фасадів. Потужні прожектори LED купують для освітлення цілих вулиць, скверів, парків і площ.

Не поспішайте купувати освітлювальне обладнання самі, приходьте за порадою в магазин інтер’єру СПУТНІК, де Вам допоможуть визначити, яка саме потрібна потужність, конфігурація і габарити.

Всі прожектори LED дуже економічні, споживають мінімум електричної енергії. Світлодіодна лампа працює безперервно до 50000 годин, всі прилади адаптовані і безперервно функціонують при перепадах напруги і при скачках температур від -40С до + 40С в будь-який час року.

ФАСАДНІ ВУЛИЧНІ СВЕТИЛЬНИКИ В ХАРКОВІ

Фасадне освітлення використовується для того, щоб всі архітектурні форми – малі та великі з приходом ночі перетворилися в архітектурні шедеври від яких неможливо відвести погляд. Освітлення фасадів використовують як кафе, ресторани, магазини, щоб привернути увагу перехожих, так і власники приватних будинків, щоб за допомогою декоративного підсвічування зробити будинок затишніше.

Всі фасадні світильники стійкі до вологи, механічних впливів, пилу і перепадів температур. В магазині інтер’єру СПУТНІК Ви можете купити фасадні світильники Егло (Австрія), Мантра (Іспанія) і Майтоні (Німеччина) для підсвічування Вашого будинку або котеджу.

СОЛЯРНІ ВУЛИЧНІ СВІТИЛЬНИКИ В ХАРКОВІ

Світлодіодні декоративні солярні вуличні світильники призначені для зовнішнього освітлення прилеглої території. Це свого роду нічники-аксесуари для прикраси присадибного ландшафту – двориків, зборів, галявин, алей, кущів і дерев. Все солярні світильники мають сонячні батареї з вбудованим акумулятором, який протягом дня накопичує сонячну енергію, а з приходом ночі віддає її, тим самим створюючи декоративне підсвічування всього ландшафту.

СТОВПИ І СТОВПЧИКИ ВУЛИЧНІ АБО ЛІХТАРІ В ХАРКОВІ

Вуличний ліхтар – це стаціонарне або переносне джерело світла, що з’явилося на початку XV століття в Лондоні, призначення якого – освітлення території. Сьогодні неможливо уявити життя без вуличних ліхтарів – вони всюди: в міських парках і скверах, вздовж доріг і тротуарів, на присадибних ділянках, і всюди вони несуть безліч світла і є декоративним елементом ландшафтного освітлення та дизайну. Їх використовують для прикраси садово-дачних ділянок, підсвічування будинків і будівель, благоустрою приватних резиденцій. Головна перевага вуличних ліхтарів – міцність конструкції, безпека, стійкість до атмосферних явищ і перепадів температур, легкість монтажу. Всі світлодіодні вуличні ліхтарі високоекономічні, адаптовані під будь-які погодні умови, мають різні розміри.

СВЕТИЛЬНИКИ ПІДВІСНІ ВУЛИЧНІ В ХАРКОВІ

Такі світильники використовують для підсвічування входу в будинок, для освітлення зони відпочинку – альтанки, веранди. Вони зручні тим, що можна самостійно і досить часто міняти висоту підвісу і регулювати відстань від нижньої точки плафона до підлоги, а також при необхідності підбирати потрібну потужність освітлення.

Всі підвісні світильники для вулиці Егло, Мантра і Майтоні стійкі до перепадів температур, витримують вітрове навантаження і прямий вплив опадів.

Чекаємо на Вас в магазині інтер’єру СПУТНІК!