Продукция
Кухні
фото Кухня в класичному стилі, кутова. Масив дерева. Колір слонова кістка, патинування золотом. Torchetti, Італія Знижка -50% Детальніше за тел 050 300 40 04

Torchetti

фото Кухня в стилі нео класика. Натуральний ясен, шпон. Стільниця зі штучного каменю. Колекція Eneida, Португалія

Eneida dark

фотоКухня в стилі нео класика. Натуральний вибілений дуб. Стільниця штучний камінь. Колекція Carter, Португалія

Carter

фото Кухня в стилі нео класика. Натуральний горіх, шпон. Стільниця зі штучного каменю під мармур. Колекція Quincy, Португалія

Quincy

фото Кухня в класичному стилі. Натуральний дуб або вишня. Стільниця зі штучного каменю. Колекція Directoire, Португалія

Directoire

фото Кухня в стилі модерн. Натуральний горіх, ясен. Ребристий фасад. Стільниця зі штучного каменю під мармур. Колекція Devon, Португалія

Devon

фотоКухня в стилі нео класика. Натуральний горіх, шпон. Стільниця зі штучного каменю під мармур. Колекція Quincy, Португалія

Quincy

фото Кухня в стилі нео класика. Натуральний горіх, шпон. Стільниця зі штучного каменю під мармур. Колекція Quincy, Португалія

ENEIDA PINK

фото Кухня в класичному стилі. Натуральний дуб або вишня. Стільниця зі штучного каменю. Колекція Directoire, Португалія

Directoire beige

фото Кухня в стиле нео классика. Натуральный орех, шпон. Столешница из искусственного камня под мрамор. Коллекция Quincy, Португалия

Quincy gray

фото Кухня в стилі нео класика. Натуральний ясен, шпон. Стільниця зі штучного каменю. Колекція Eneida, Португалія

Eneida

фотоКомплект меблів для кухні в класичному стилі. Стіл і стільці. Натуральне дерево. Ручна різьба, патинування. Колекція Viсtoria, Італія

Viсtoria

фото Комплект меблів для кухні. Масив дерева. Кухня, стіл і стільці. Колекція SOFIA, Італія

SOFIA

фото Комплект меблів для кухні в сучасному стилі. Натуральне дерево. Колекція Mia, Італія

Mia

фото Комплект меблів для кухні. Кухня в стилі кантрі, стіл і стільці. Натуральне дерево, ручна робота. Колекція Amica Classic, Італія

Amica Classic

фото Комплект меблів для кухні. Кухня в стилі прованс, стіл і стільці. Натуральне дерево. Колекція Amica, Італія

Amica

фотоКухня в сучасному стилі. Фасади можливі в безлічі кольорів. Натуральне дерево. Колекція Idea, Італія

Idea

фото Кухня в класичному стилі. Натуральне дерево. Колекція Florence, Португалія

Florence

фотоКухня в стилі Прованс. Колекція Eneida, Португалія

Eneida

фотоКухня в класичному стилі чорно-біла. Натуральне дерево. Колекція Directoire, Португалія

Directoire

фотоКухня в стилі прованс. Натуральне дерево. Ручна робота. Колекція Directoire, Португалія

Directoire

фотоКухня в класичному стилі. Масив натурального дерева. Колекція Directoire, Португалія

Direct

фото Їдальня в класичному стилі. Буфет, креденс, стіл і стільці. Колекція GALA, Португалія

GALA

фото Кухня в класичному стилі. Натуральне дерево. Колекція Firenze, Італія

Firenze

фото Кухня в класичному стилі. Натуральне дерево, стільниця з кварцу. Колекція Verona, Італія

Verona

фото Кухня в сучасному стилі. Колекція MITTEL, Італія

MITTEL

КУХНІ В ХАРКОВІ. ВІД КЛАСИКИ ДО МОДЕРНА

Купити кухні кутові, прямі в Харкові пропонуємо в магазині інтер’єру СПУТНІК. Кухонні меблі представлені ​​відомими європейськими фабриками, які розташовані в Італії та Португалії. Це давня, перевірена часом, співпраця з подальшим гарантійним обслуговуванням і супроводом. У нас є кухні різних стилів, матеріалів, комплектації – завжди є що подивитися, завжди можна отримати кваліфіковану консультацію.

Корпусні меблі · М’які меблі · Столи, Столики, Стільці · Садові меблі · Гардеробні системи

Багато фабрик-виробників поставляють програми, адаптовані до особливостей своїх пропозицій, і Ви зможете побачити якісну фірмову візуалізацію Вашого проекту. Надалі проводиться ретельний аналіз, підгонка конструкторами і технологами вже на фабриці, і тільки після узгодження всіх найдрібніших деталей, проект запускається у виробництво.

ЦЕ МОДНО

Провідна тенденція в виборі меблів для кухні на сьогодні – класика. Виробники пропонують неймовірну різноманітність фасадів. Популярна стилізація під старовину – патинування, візерунки, потертості, вибіркове, знову ж таки, через потертості, золочення. Особливий випадок – біле з позолотою. В пропозиціях СПУТНІКа всі можливі технологічні і технічні новинки, покликані забезпечити особливий кухонний комфорт. Все це Ви можете побачити на першому поверсі магазину інтер’єру СПУТНІК в Харкові, і замовити свою абсолютно особливу кухню або … купити вподобаний виставковий зразок зі знижкою до -70%!

МАТЕРІАЛИ ФАСАДІВ

Найпрестижніший матеріал для кухні – натуральне дерево. Кухня, виконана повністю з натурального дерева, включаючи бічні панелі, внутрішні перегородки і полиці, ніколи не втратить свою актуальність. Це дорогі меблі, але респектабельні та довговічні. Довгий термін служби зобов’язує проводити догляд і корекцію, дерево – живий матеріал і йому властиво змінюватися в часі і в різних умовах експлуатації. Італійські виробники дуже трепетно ​​ставляться до своїх виробів і не залишають покупця один на один з виниклими проблемами.
Також наш магазин запропонує Вам кухні комбіновані – з фасадами з дерева, але з внутрішніми елементами з ДСП – це дуже практична і зручна комбінація. Інші матеріали для фасадів – це МДФ, меламін, скло.

СТІЛЬНИЦІ

Стільницю можна сміливо назвати головним елементом кухонних меблів – на ній відбуваються всі кухонні приготування і тому вона повинна бути стійкою до механічних і температурних впливів, довговічною, легкою в догляді і … звичайно, красивою. На сьогоднішній день матеріалів для стільниць чимало – МДФ, штучний і натуральний камінь, сталь, скло, плитка, кварц.

Стільниці З КАМЕНЮ

Стільниці з каменю відчутно потіснили інші види. Це сталося завдяки високій активності виробників – з’явилася можливість великого вибору стільниць з каменю різного кольору, обробки, товщини. Говорячи «камінь», в даному випадку ми маємо на увазі камінь штучний. Натуральний дуже важкий в обробці і примхливий в експлуатації – видно подряпини, вбираються і залишаються сліди від вина, буряка та інших продуктів, що мають яскраві натуральні барвники в своєму складі. Натуральний камінь теж використовується у виробництві кухонь. Як правило, це дорогі, вишукані проекти. Люди, які вибирають цей матеріал, повинні враховувати особливості догляду. Штучний камінь, навпаки, ідеальний в експлуатації. Ну, майже ідеальний – на деякі види не можна ставити гаряче. Це композитний матеріал – натуральна кам’яна крихта (мармур, кварц, граніт) з різним процентним вмістом акрилового полімеру. Питання з горячими каструлями теж можна вирішити – в стільницю монтуються кілька виступаючих над її поверхнею сталевих профілей, що утворюють решітку – на ній і стоїть гарячий посуд. Штучний камінь з акрилом ще називають «акриловий камінь або «Corian».

Зараз пропозицій по штучному каменю на ринку чимало. Матеріал дозволяє виготовити виріб будь-якої конструкції, стики доводять до стану абсолютної непомітності, за колірною гамою понад 100 відтінків! Штучний камінь стійкий до ударів, не вбирає рідини і барвники, на ньому не затримуються бактерії, миється звичайною мильною водою.

Стільниці ЗІ СТАЛІ

Ідеальний матеріал для кухні в стилі хай-тек. Матеріал гігієнічний, красивий, стильний, але з особливостями в догляді – сталь легко дряпається, не витримує миття з використанням абразивних засобів. На стали можуть залишатися вм’ятини від ударів або падіння важких предметів.

Стільниці зі скла

Застосовується загартоване скло – дуже міцне при уявній крихкості. Чудово красивий і зручний матеріал, без капризів і особливих вимог. Скло дає можливість вносити родзинку в дизайн завдяки різному тонуванню, матуванню, візерункам.

Стільниці з кварцу

Кварц – це композитний матеріал, на 95% складається з кристалів натурального кварцу. Він дуже високого ступеня стійкості до подряпин, жоден інший матеріал для виготовлення стільниць не зміг перевершити його в цій властивості. Така стільниця назавжди позбавляє Вас від всіляких дошок для порізки овочів, хліба та ін. Різати можна прямо на столі і ніяких слідів не залишається. Кварцова стільниця стійка до короткочасного впливу високих температур (до 150 ° С) без знебарвлення і деформації. Тривалих впливів високих температур все ж слід уникати – використовуйте підставки під каструлі і сковорідки. Кварцові стільниці також застосовуються в місцях з підвищеними вимогами до гігієни – кухнях кафе, ресторанів, в лікарнях, лабораторіях.

ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ

На наших виставкових зразках продемонстровані корисні і зручні елементи. Подивіться, як легко висуваються з «мертвих зон» полки кутових шаф – недоступних місць немає! Такого ж характеру елементи застосовуються в ящиках, навісних шафах. Можна сказати, що основне завдання при проектуванні кухні – зробити її максимально зручною і забезпечити легкий доступ до кожної точки. Також важлива і ергономіка – у нас в виставковому залі Ви можете «приміряти» для себе найбільш комфортну висоту духовки, мікрохвильовки, спробувати користуватися і вибрати свій варіант системи відкривання навісних шаф.

Цікаві варіанти і елементи зонування – кухня-острів, різнорівневі розташування горизонтальних поверхонь, барні стійки – все це Ви можете купити в магазині інтер’єру СПУТНІК.

Чекаємо на Вас! Приходьте до нас вибирати свою кухню!