Продукция
Клінкер
Фото Клинкер с рисунком под кирпич. Коллекция Piatto, Польша

Piatto

Фото Клинкер большого формата с рисунком под дерево. Коллекция Legno Antiquo, Испания

Legno Antiquo

Фото Клинкер для ступеней и пола. Коллекция Grand Canyon, Испания

Grand Canyon

Фото Клинкер глазурованный для ступеней и пола. Коллекция Aquarius Beige, Польша

Aquarius Beige

Фото Плитка клинкерная глазурованная для пола и ступеней. Коллекция Sophistic Beige, Польша

Sophistic Beige

Фото Плитка клинкерная глазурованная для стен, пола, ступеней. Коллекция Natural Brown, Польша

Natural Brown

Фото Плитка клинкерная для стен, пола, ступеней. Коллекция Rocas de Galicia, Испания

Rocas de Galicia

Фото Клинкер больших форматов с имитацией мрамора. Коллекция Koblenz, Германия

Koblenz

КЛІНКЕР У ХАРКОВІ

Купити клінкер або плитку клінкерну можна в магазині інтер’єру Спутнік. Слово клінкер (klinker) німецького походження, воно передає характерний дзвінкий чистий звук, що виникає при постукуванні «klink-klink».

Керамічна плитка · Керамограніт · Мозаїка · Клинкер

Клінкер придуманий голландцями в ХVIII столітті. Вони найпершими розробили технологію із виробництва високоміцного керамічного каменю. Згодом голландці виробляли клінкер не тільки з метою мощення доріг, але і для домобудівництва. Так як в Голландії практично немає кам’яних природних матеріалів, клінкер досить швидко завоював свою популярність.

Клінкер за твердістю відповідає натуральному каменю, але значно дешевше у виробництві. Проводиться клінкер з особливою сланцевої глини без вмісту солі і вапна. Відсутність солі забезпечує відмінний зовнішній вигляд – на клінкері немає, так званих, «висолів». Вапняні вкраплення створюють порожнечі при термообробці, клінкер позбавлений цього недоліку і, як наслідок, міцний як камінь. Висока щільність досягається технологією обробки: попередньо подрібнену і дуже чисту глину пресують у вакуумі з наступною термообробкою. Виходить щільний, однорідний матеріал. Перші клінкерні сходи ХVIII століття збереглися до сих пір!

Сьогодні клінкер використовується для облицювання ступенів, але може застосовуватися і для облицювання стін, фасадів будівель, підлоги.

Клінкерна плитка відома високою міцністю і довговічністю:

  •  витримує більше 300 циклів заморожування / відтавання без втрати своїх характеристик;
  •  має низький (3-5%) показник вологовбирання, що забезпечує високу морозостійкість.

У магазині інтер’єру СПУТНІК широкий вибір колірних і фактурних варіантів клінкеру.

Наприклад, імітація під:

  •  камінь, цегла;
  •  мармур;
  • дерево та ін.

У нас найкоротші терміни поставки – від 3-х днів!

Клінкер підрозділяється на:

1. Облицювальний клінкер під внутрішню і зовнішню обробку будинків.

2. Технічний клінкер застосовується для пішохідних доріжок, мощення доріг, для громадських будівель, промислових підлог, обробки сховищ і ін.

За декоративністю клінкер підрозділяється на:

1. Неглазурований клінкер;

2. Глазурований клінкер.

Область застосування клінкеру досить широка: покриття доріжок, підлоги і ступенів при зовнішніх і внутрішніх роботах, облицювання фасадів басейнів, будівель та інших спортивних споруд.

Клінкерна плитка ідеально підходить для мощення садових терас, доріжок, внутрішніх під’їздів до гаражів, двориків і т.д., тому що служить десятиліттями. Клінкер стійкий і міцний до впливу атмосферних явищ, не гниє, не горить, відмінно зберігає свій колір, а також не руйнується грибками і комахами.

Клінкер – це альтернатива більш дорогим аналогам, таким як керамічний граніт або природний камінь. В обробці сходів, фасадів, пішохідних зон та інших об’єктів зносостійкості і міцності клінкерної плитки досить, і тільки в місцях з високим експлуатаційним навантаженням має сенс використовувати керамічний граніт.

У магазині інтер’єру СПУТНІК Ви також зможете купити додаткові елементи: подступеньки, куточки і інше.

Вибравши клінкер, Ви можете бути впевнені в цьому матеріалі – він прослужить дуже довго. Чистити клінкер можна звичайною жорсткою щіткою і мити водою. Пропонуючи клінкер, магазин інтер’єру СПУТНІК ще раз підтверджує свою концепцію – ми працюємо тільки з якісними природними, екологічно чистими матеріалами!

Клінкер Харків Магазин інтер’єру СПУТНІК