Продукция
Килими. Шкури
-20% ВСI Килими та шкури з наявності та під замовлення • 11.12 - 19.01.2022
Ковер двухсторонний. Хлопок 50%, полиэстер 50%. Возможны разные размеры. Подходит для террасы. Цвет Natural Terra. Коллекция Bodrum, Турция

АКЦІЇ

Килими

Шкури

КИЛИМИ, ШКУРИ на ПОЛ ТА СТІНИ У ХАРКОВІ

Купити килими, шкури натуральні та штучні у Харкові на підлогу та стіни можна у магазині інтер’єру СПУТНІК. У наявності постійно понад 100 різноманітних килимів, експозиція постійно оновлюється. Ми завозимо різні килими, практично не повторюючи колишні надходження, тому регулярно заходячи у наш магазин, Ви обов’язково побачите те, що Вам потрібно.

Килими · Шкури

Представлені класика та авангард, розкіш та мінімалізм, зістаренність та сучасність. Англійські, перські, індійські, іранські, бельгійські. Матеріали – шерсть, шовк, віскоза, поліамід, акрил, морські водорості, джут та комбінації матеріалів. Виконання – ручне і машинне. Продукцію фабрик можна замовити по каталогах або зразкам, задаючи при цьому потрібний розмір.

Приходьте в магазин інтер’єру СУПУТНІК і Ви купите килими з останніх європейських виставок, дізнаєтеся як переливається на світлі шовковистим блиском вовняний килим з масляним просоченням, як по-різному відбивається сонячний або похмурий день на килимі з шовку.

МАТЕРІАЛ

Як матеріал для основи найбільш часто застосовується бавовняна нитка. Вона міцна і надає килиму деяку важкість. Ворс з бавовни практично не роблять, тільки в окремих випадках етнічних традицій, коли килим цінується не своєю якістю, а як зразок народної творчості. Такий килим товстий, важкий і грубуватий. Льон, джут, шовк – також хороша сировина для основи. Для створення ворсу в якісних килимах використовується вовна овець, рідше – лами, верблюда. Ці килими найтепліші. Основні постачальники овечої вовни – високогірні райони Кавказу та Ірану, Австралія та Нова Зеландія.Дуже гарні килими зі змішаної нитки – шерсть і шовк. В килимах з чистого шовку нитка основи часто також шовкова. Найякісніший шовк з Китаю зараз добре доповнюється продукцією з Індії, Ірану та Туреччини.

Набирають популярність килими з акрилу. Неспеціаліст не відрізнить якісний акриловий килим від вовняного – акрил дуже приємний на дотик і не здається синтетикою. Акрилові килими добре підходять для дитячих кімнат – не викликають алергії і дещо м’якше. Крім цього, є ще одна дуже істотна перевага: шерсть не забарвлюється в такі яскраві соковиті кольори, як це дозволяє акрил.

Барвники

Дорогі килими ручної роботи пофарбовані натуральними фарбами. Вони не яскраві, мають приглушену, м’яку колірну гаму. В іранських килимах ручної роботи колірні тони визначає місто, в якому килим виготовлений. Наприклад, килими з Табриза – у бежево-рожевих відтінках, з Нейму – у світло-синіх. Зараз часто нитки для килимів фарбують синтетичними барвниками. Це слово, можливо, викликає небажані асоціації, але нічого шкідливого і дешевого в ньому немає. Синтетичні барвники більш стійкі до вицвітання, дають необмежений спектр при фарбуванні та дозволяють фарбувати будь-яку пряжу у необхідний колір, чого не можна сказати про барвники натуральні. Цінуються такі килими не менше натуральних і також дорожчають з часом.

КИЛИМИ РУЧНОЇ РОБОТИ у ХАРКОВІ

За способом виконання поділяють на вузлові і набивні. Вузлові цінуються і, відповідно, коштують дорожче – мається на увазі значно більша трудомісткість їх виготовлення – сотні тисяч (і навіть мільйони) вузликів зав’язуються на нитках основи. Кількість вузликів на одиницю виміру – основний кількісний показник якості килима. Чим більше вузликів, тим чіткіше і детальніше опрацьовано малюнок, тим щільніше і якісніше килим. Цей показник повинен бути не менше 250 000-300 000 вузлів на м2. Шовкові килими на порядок щільніше – нитка тонше і для високої щільності вироба потрібна більша кількість вузлів.

КИЛИМИ з ДЖУТУ, БАМБУКУ у Харкові

У магазині інтер’єру СПУТНІК можна також купити ЕКОковри з Індії, Непалу, Нової Зеландії! Більшість килимів ручної роботи! Склад ворсу ЕКОковров унікальний: морські водорості, віскоза бамбука, новозеландська шерсть, шовк – тільки високоекологічні матеріали!

Класичні та сучасні дизайни, ніжні та яскраві тони, різні форми і розміри від 0,80 х1,50м до 2х3м – в наявності, а на замовлення можливі індивідуальні розміри, унікальні плетені і клаптеві килими,зі шкіри морського котика, вівці чи корови.Вибору килима слід приділити особливу увагу – килим важлива частина декору, значний і важливий елемент інтер’єру, який вибирають особливо ретельно і неспішно. Це, як правило, найбільш яскравий і значимий дизайнерський предмет у Вашому домі.

Нагадуємо, що УСІ килими та шкури минулих сезонів магазин інтер’єру СПУТНІК продає зі знижкою до -50%!
Килими Шкури Харків Магазин інтер’єру СПУТНІК