Продукция
Бордюри. Фризи
Фриз потолочный широкий из дюрополимера. Коллекция Axxent, Бельгия

Axxer

Фриз потолочный. Коллекция Axxer, Бельгия

Axxer

Молдинг и фриз из дюрополимера. Коллекция Axxer, Бельгия

Axxer

Декоративные элементы для зонирования помещения

Direct

Фриз потолочный, широкий. Коллекция Wide, Бельгия

Wide

Элементы декора для потолка. Фризы из дюрополимера, Luxxus, Бельгия

Luxxus

Элементы декорирования помещения. Молдинги и фризы из дюрополимера. Коллекция Purotouch, Бельгия

Purotouch

Фриз потолочный из дюрополимера. Коллекция Cascade, Бельгия

Cascade

Элементы декорирования помещения. Фризы, молдинги, бордюры. Luxxus, Бельгия

Luxxus

Элементы зонирования помещения. Молдинги, фризы, Бельгия

Decor

БОРДЮРИ, молдинги, фризи В ХАРКОВІ

Купити фризи, молдинги, бордюри в Харкові можна в магазині інтер’єру СПУТНІК. Ваш ремонт добігає кінця? … Завершальним акцентом в інтер’єрі стануть декоративні елементи, а саме:

  • фризи і бордюри;
  • карнизи і молдинги;
  • розетки, пілястри, кесони;
  • напівколони й колони;
  • обрамлення для арок і дверей;
  • різні кутові елементи.

Стінові панелі · Шпалери

Всі ці елементи являють собою архітектурний декор для оформлення стелі, підлоги і стін, камінів, кронштейнів та ніш, а також для зонування простору будинку, квартири, ресторану, офісу …

У магазині інтер’єру Спутнік в Харкові можна купити фризи, молдинги, бордюри, плінтуси стельові, розетки, кесони, купола, пілястри виробництва Італії, Бельгії, такі як Orac Décor, Europlast, Bovelacci за вигідною ціною. Вони виготовлені з поліуретану Purotouch® або з пресованого ударостійкого дюрополімеру Duropolymer®. Ці матеріали надійні, не деформуються і не тріскаються, виносять різні скачки температур і вологості, придатні для фарбування, міцні, вологостійкі, гнучкі, стійкі до термітів і багатофункціональні.

У нас завжди великий вибір фризів, молдингів, бордюрів в різних стилях:

• римська класика;
• бароко;
• класицизм;
• модерн.

Такі дизайнерські елементи використовуються в усіх приміщеннях Вашої оселі: вітальні, кабінеті, холі, їдальні, спальні, дитячої та навіть у ванній кімнаті. Стильний і актуальний дизайн виробів дозволяє створювати безліч рішень для інтер’єру та фасаду.

Фриз або карниз – це горизонтальна смуга з орнаментом або візерунком, рельєфна або плоска, шириною від 1 см до 40 см. Існують фризи стельові, які кріпляться верхньою частиною до стелі, а нижній до стіни і настінні – їх клеять прямо на стіну. Фризи ідеально підійдуть для обрамлення верхньої частини стін під стелею, приховають всі нерівності і шви після поклейки шпалер.

Молдинг – це декоративна накладна планка, абсолютно різних розмірів, форм і стилів, яка кріпиться до стелі та стін для того, щоб створити в одному просторі кілька зон. Молдинги відрізняються твердістю і еластичністю, їх можна фарбувати, надаючи їм потрібний відтінок.

Бордюр – елемент декору, застосовують який для оформлення нижньої частини стін – над плінтусом. В середньому ширина бордюру коливається від 5 до 20 см.

Купити стильні і якісні фризи, молдинги, бордюри в Харкові від кращих європейських виробників Ви можете в магазині інтер’єру Спутнік в наявності, а також по каталогам і зразкам. Великий асортимент дозволяє оформити простір для самого вимогливого клієнта. Термін поставки від 3-х днів. Чекаємо на Вас!