Продукция

День народження магазину СПУТНIК

7 жовтня магазину інтер’єру СПУТНІК виповнилося 27 років. Ці дні збіглися зі Всесвітнім Днем Художника, тому до традиційного виїзду на природу додався привід побувати в будинку-музеї І. Рєпіна та картинної галереї в Чугуєві.

Художня галерея знаходиться в будівлі колишніх Штабів військових поселень – унікальної пам’ятки архітектури XIX століття. В експозиції представлені твори художників, графіків, скульпторів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Експозиція музею невелика, але є в ній справді унікальні експонати – це чотири ікони, що належать пензлю великого майстра. Сьогодні тут проходять виставки українських майстрів сучасного мистецтва. Спасибі працівникам музею за найприємніші почуття і натхнення!

Гостинна фазенда «Виноград» під Ізюмом зустріла нас осінніми інсталяціями, теплою і сонячною погодою, дружньою атмосферою. Ми із задоволенням прокотилися на моторному катамарані по мальовничому, осінньому Донцю, взяли участь в майстер-класах та фотосесіях.

І сам формат «френдлі вечірки» був незвичайний – жива музика, класні артисти та музиканти, позитив, гумор, драйв, танці … в поєднанні з фірмовими наливками і смачною їжею! На завершення вечора – традиційне вогнище, магія якого заворожувала, а масштаби вражали. Фазенда «Виноград» – це місце сили всіх творчих людей, де час пролітає миттєво.

Найкреативніші, талановиті і заводні! Нам тільки 27 і ми найкраща команда, де кожен – ОСОБИСТІСТЬ, де спільна справа – ГОЛОВНЕ, де досягаються ЦІЛІ і збуваються МРІЇ.