Продукция

Ванни iStone

Розкішні ванни зі штучного каменю від елітного австралійського бренду iStone в наявності у магазині інтер’єру СПУТНІК.

Ванни iStone відразу привертають до себе увагу завдяки неперевершеному поєднанню інновацій та дизайну. Вони естетичні, надійні та довговічні. Крім унікального стилю та якості, вони мають продуману до дрібниць литу конструкцію і форму, зручні та ергономічні.

Оригінальний матеріал iStone-штучний камінь, що складається із мінерального композиту, акрилу та кольорового пігменту, легко відновлюється, стійкий до утворення цвілі, гарантує 100% екологічність та нетоксичність.Елітний бренд iStone спеціалізується на виробництві меблів та аксесуарів для ванної кімнати, ванн, душових піддонів, умивальників.

Бренд відомий далеко за межами Австралії, сьогодні має представництва практично у всіх країнах світу. Продукція фабрики стане прикрасою будь-якого стильного інтер’єру.

В Харкові на експозиції в магазині СПУТНІК представлені окремостоячї ванни, умивальники, меблі для ванної кімнати та різні дрібні форми для декору інтер’єру: приставний столик для острівної ванни, дзеркала круглі і квадратні з різними варіантами підсвітки, полки настінні і для підлоги, які ідеально впишуться в інтер’єр як ванной, так і будь-якої іншої житлової зони. Те, чого немає у наявності, привеземо під індивідуальне замовлення.

iStone – дайте волю своїй уяві …